Zákon formy 5/5 (1)

panáčik s nejasnou predstavou

Zákon formy je veľmi zaujímavý vesmírny zákon. Veľakrát som počul, že nieje dobré ak človek tlačí. na pílu. Že treba byť trpezlivý a “ono” to príde.
Pochopil som to až vtedy keď som videl video od Jíriho Čmolíka (motivačný speaker, obchodník a československý priekopník zdieľanej ekonomiky), kde vravel že obsah je menej dôležitý ako forma.

Samozrejme aj obsah má svoj význam. Ale ak je forma pokrivená, nestála a nemá jasnú podobu, tak isto bude vyzerať obsah, ktorý z tejto formy vznikne.

A naopak ak je forma, ktorá má vytvoriť určitý typ obsahu krásna, sú na nej vidieť detaily a má jasnú podobu aj obsah ktorý sa do tejto formy naleje bude krásny s jasne zreteľnými detailmi.

Takýto obsah nám urobí radosť a namotivuje nás do vytvárania ďalších foriem a tým k vytúženému životnému úspechu.


prečítajte si:


Ako vytvárať formy

nové pekné auto

Ak máte dobrú predstavivosť a dokážete sa sústrediť postačí vám na vytvorenie dokonalej formy vaša myseľ.
Ja si na pomoc pri vytváraní foriem beriem papier a pero. Rozpíšem si ako chcem aby daná forma vyzeral, čo presne má robiť ako sa má správať a pod.

Môžte si ju nakresliť alebo vytlačiť na tlačiarni. Chcete nové auto? Viete presne aký typ?
Nájdite si ho na internete a vizualizujte. Zhmotnite vaše myšlienky. Vytvorte vhodnú formu a obsah sa do nej naleje. Nakoniec z toho vznikne hmota v podobe nového auta.

Nezabúdajte však, že tu je oneskorenie do hmoty. To znamená že hmota pochádzajúca z obsahu, ktorý sa nalial do vašej formy sa objaví až za určitý čas.
Ako dlho to bude trvať je na vás. Koľko pozitívnej energie do toho vložíte toľko pozitívnej energie sa vám vráti a o toľko sa skráti doba čakania na hmotu.

Hodnotiť článok

Post Author: Michal

Prosím pridajte komentár