Modin-pre psychickú pohodu 5/5 (1)

Obrázok doplnku stravy Modin ADVANCE Nutraceutics

Názov produktu:

Modin 60 kapsúl –duševná rovnováha

Modin obsahuje unikátnu kombináciu prírodných látok na podporu psychickej vyrovnanosti a duševnej rovnováhy. Obsahuje kombináciu šiestich aktívnych látok.

Zloženie

Základom Modinu je vysokokvalitný extrakt z ľubovníka bodkovaného obsahujúci hlavnú aktívnu látku hypericín. Extrakt z ľubovníka podporuje emočnú vyrovnanosť, duševnú rovnováhu, psychické zdravie, prispieva k relaxácia v neposlední řadě podporuje pozitívnu náladu.

Ďalšie látky nachádzajúce sa v Modine –niacín, kyselina pantoténová a pyridoxín –prispievajú k normálnej psychickej činnosti. Niacín a pyridoxín prispievajú k normálnej činnosti nervovej sústavy.

Komplexné zloženie doplňujú esenciálne aminokyseliny L-tryptofan a L-fenylalanín.

Užívanie

>1 tabletka denne

>spolu s jedlom, alebo pre jedlom

>zapiť pohárom vody

>balenie obsahuje 60 aktívnych tabliet

Výhody

Látky nachádzajúce sa v Modine sú prírodného pôvodu, ich užívanie nie je návykové a sú vhodné i na dlhodobé užívanie. 

Nevýhody

U citlivých osôb môže spôsobovať zvýšenie citlivosti kože na slnečné žiarenie, preto sa pri užívaní odporúča vyhnúť sa intenzívnemu slneniu. Môže ovplyvňovať účinnosť niektorých liekov a hormonálnej antikoncepcie.

Upozornenie:

Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. V prípade, že užívate lieky, poraďte sa o vhodnosti užívania výživového doplnku Modin s lekárom alebo lekárnikom. Neužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Dbajte na vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Skladujte v tme a suchu pri teplote do 25 °C. Ukladajte mimo dosahu detí. 

Zistiť cenu

 

Hodnotenia

Petra:

,,Začínam ,zatiaľ krásne spím.‘‘

Irena

,,Modin sice beru pár dnů, ale i tak cítím výrazné zlepšení ve všech ohledech :). Hodně mi pomohl na deprese a na úzkostné stavy. Vím, že to chce delší dobu, ale deprese odezněly, úzkostné stavy jsou mnohem slabší a méně častější. Sebevražedné myšlenky vymizely a mám dobrou náladu během dne :). Jsem za tento produkt vážně vděčná, jelikož běžný třezalkový čaj mi již nezabíral a to jsem věděla, že je zle a tak jsem hledala alternativu. Na Modinu je super, že to obsahuje vše co má a není složité užívání :). Děkuji za tento produkt a vřele doporučuji :). Moc mi pomohl a pomohlo mi to od ošklivého psychického rozpoložení, kterým jsem si procházela a procházím, ale bojuji a pomáhám si s Modinem a věřím, že se z toho dostanu :).‘‘

Karin

,,Myslím že je celý problém záležitostou psychiky! Keď verím že mi doplnok stravy pomôže, mám nádej že pomôže! Užívám ho zatiaľm týždeň. Razantné zlepšenie sa nedostavilo! Možno po dlhšom uživaní!‘‘

Hodnotiť článok

Post Author: Michal

1
Leave a Reply

Prosím pridajte komentár

  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
trackback

[…] Recenzia Modin – pre psychickú pohodu […]