Recenzia Brainactive 5/5 (2)

Rýchly prehľad recenzie:

O produkte

Brainactive od firmy Advanced nutraceutics je vlastne komplexný výživový doplnok. Pomáha človeku sústrediť sa, zlepší pamäť, zvyšuje mentálnu výkonnosť a taktiež aj dodáva človek energiu. Obsahuje 13  prírodných látok ako sú gingo biloba, ženšen(Panax ginseng), sibírsky ženšen(Eleutherococcus), guarana, brahmi, vitamín B5, taurín, kofeín, DMAE, vitamín B6, Rhodiola Rosea, Cordyceps, Schizandra. Na Slovensku produkt s touto kombináciou látok nezoženiete. Produkty sú overené výstupnou kontrolou v nezávislom laboratóriu takže verím že kapsule naozaj obsahujú všetky tieto látky.

 Pre koho je určený ?

Pre ľudí, ktorý sú fyzicky a psychicky vyťažený. Je určený pre športovcov, študentov, manažérov ale aj pre ľudí, ktorý chcú podporiť svoju vitalitu, nevedia ako sa sústrediť, koncentrovať alebo s tým majú problémy. Taktiež môže pomôcť lepšie zvládať stres a podporiť pamäť.

pozrite si Katalóg výrobkov TU


Dávkovanie

Odporúčané dávkovanie je 1 až 2 kapsule denne najlepšie s jedlom alebo pred jedlom.Tabletky nie sú veľké dajú sa bez problémov prehltnúť. Chuť nemajú žiadnu no mierne zapáchajú. Výrobok neobsahuje lepok takže ho môžu užívať ja ľudia, ktorý naň majú intoleranciu.

Pred tým ako začnete užívať tento produkt si pozorne prečítajte zloženie obsahuje síce len prírodné látky ale aj na tie môže byť niekto alergický alebo intolerantný.

Výhody

  • veľa prospešných látok v 1 výrobku za prijateľnú cenu, ak by ste mali kupovať každú látku samostatne bolo by to drahšie
  • neobsahuje lepok
  • ľahká stráviteľnosť
  • rýchle dodanie(tovar sa odosiela následujúci deň ak nie máte zľavu 10€)

Nevýhody

  • účinok sa nedostaví ihneď
  • nevhodné pre osoby s antikoagulačnou liečbou, antidiabetickou liečbou a trpiace na kardiovaskulárne ochorenia

Dostupnosť

Produkt môžte kúpiť v lekárni no neodporúčam pretože je drahší. Ja som ho objednával priamo od výrobcu. Rýchle dodanie(poštovné len 1,99€) a prijateľná cena.

Zistiť cenu

Hodnotenia kupujúcich

Milan

Pomáhá to. Účinek se dostaví až za 3-4 týdny, je potřeba vydržet. Jednou jsem zapomněl tabletu a šlo to znát… Jsem výkonnější a lépe se soustředím. Rychleji se učím.

Jana

Včera došel balíček a hned jsem produkt vyzkoušela. Nechci dělat prozatím žádné velké závěry, ale včera na tréninku jsem byla jako “utržená z řetězu”. Tolik energie!!! Nevím, jestli to bylo “konstalací hvězd”, nebo produktem…. ale uvidíme dál…. zatím hodnotím velice kladně a doporučuji…. 🙂

Viac hodnotení nájdete na http://brainactive.sk/#tab-hodnotenie

Študent vysokej školy

Aké pociťujem zmeny ? Dokážem lepšie a o trochu dlhšie vnímať výklad učiteľa, tak isto pri učení sa viem viac koncentrovať na dané učivo. Mám pocit, že mi to viac “páli” a tak isto mám viac energie. Nevoľnosti som nepocítil žiadne.

Pred tým ako začnete užívať tento produkt si pozorne prečítajte zloženie obsahuje síce len prírodné látky ale aj na tie môže byť niekto alergický alebo intolerantný.

Hodnotiť článok

Post Author: Michal

Leave a Reply

Prosím pridajte komentár

  Subscribe  
Notify of