Recenzia Brainactive 4.17/5 (6)

Rýchly prehľad recenzie:

Prečo Brain active

Poznáte ten pocit keď vás opustí energia, ste v práci, alebo na prednáške no mysľou sa nachádzate na pive či v posteli

Práve v takýchto chvíľa potrebujete brain aktiv, ktorý vás na kopne a vy dostanete nový príval energie a zlepši sa vaša schopnosť sústrediť sa

Rýchlejšie a ľahšie si zapamätáte učivo.

Už nikdy nebudete v strese pred skúškovým obdobím.

Budete pripravený ako nikdy pred tým

Svoju pracovnú úlohu zvládnete bez chýb a na čas. Predstavte si, že takýchto úloh zvládnete viac.

Po čase si to všimnú vaši kolegovia a nakoniec váš nadriadený 

Netreba pripomínať kto dostane najväčšie prémie 😉


O produkte

Brainactive od firmy Advanced nutraceutics je vlastne komplexný výživový doplnok. Pomáha človeku sústrediť sa, zlepší pamäť, zvyšuje mentálnu výkonnosť a taktiež aj dodáva človek energiu. Obsahuje 13  prírodných látok ako sú gingo biloba, ženšen(Panax ginseng), sibírsky ženšen(Eleutherococcus), guarana, brahmi, vitamín B5, taurín, kofeín, DMAE, vitamín B6, Rhodiola Rosea, Cordyceps, Schizandra. Na Slovensku produkt s touto kombináciou látok nezoženiete. Produkty sú overené výstupnou kontrolou v nezávislom laboratóriu takže verím že kapsule naozaj obsahujú všetky tieto látky.


 Pre koho je určený ?

Pre ľudí, ktorý sú fyzicky a psychicky vyťažený. Je určený pre športovcov, študentov, manažérov ale aj pre ľudí, ktorý chcú podporiť svoju vitalitu, nevedia ako sa sústrediť, koncentrovať alebo s tým majú problémy. Taktiež môže pomôcť lepšie zvládať stres a podporiť pamäť.


Dávkovanie

Odporúčané dávkovanie je 1 až 2 kapsule denne najlepšie s jedlom alebo pred jedlom.Tabletky nie sú veľké dajú sa bez problémov prehltnúť. Chuť nemajú žiadnu no mierne zapáchajú. Výrobok neobsahuje lepok takže ho môžu užívať ja ľudia, ktorý naň majú intoleranciu.

Pred tým ako začnete užívať tento produkt si pozorne prečítajte zloženie obsahuje síce len prírodné látky ale aj na tie môže byť niekto alergický alebo intolerantný.


Výhody

>veľa prospešných látok v 1 výrobku za prijateľnú cenu, ak by ste mali kupovať každú látku samostatne bolo by to drahšie

>neobsahuje lepok

>ľahká stráviteľnosť

>rýchle dodanie(tovar sa odosiela následujúci deň ak nie máte zľavu 10€)

Nevýhody

>účinok sa nedostaví ihneď

>nevhodné pre osoby s antikoagulačnou liečbou, antidiabetickou liečbou a trpiace na kardiovaskulárne ochorenia


Dostupnosť

Produkt môžte kúpiť v lekárni no neodporúčam pretože je drahší. Ja som ho objednával priamo od výrobcu.

Rýchle dodanie(poštovné len 1,99€) a prijateľná cena. Pri kúpe 2kusov poštovné zdarma!

Stojí toľko ako 16 energy drinkov.

Ale obsahuje až 60 tebliet.

Zistiť najlepšiu cenu

Hodnotenia kupujúcich

Milan

Pomáhá to. Účinek se dostaví až za 3-4 týdny, je potřeba vydržet. Jednou jsem zapomněl tabletu a šlo to znát… Jsem výkonnější a lépe se soustředím. Rychleji se učím.

Jana

Včera došel balíček a hned jsem produkt vyzkoušela. Nechci dělat prozatím žádné velké závěry, ale včera na tréninku jsem byla jako “utržená z řetězu”. Tolik energie!!! Nevím, jestli to bylo “konstalací hvězd”, nebo produktem…. ale uvidíme dál…. zatím hodnotím velice kladně a doporučuji…. 🙂

 

Študent vysokej školy

Aké pociťujem zmeny ? Dokážem lepšie a o trochu dlhšie vnímať výklad učiteľa, tak isto pri učení sa viem viac koncentrovať na dané učivo. Mám pocit, že mi to viac “páli” a tak isto mám viac energie. Nevoľnosti som nepocítil žiadne.

Pred tým ako začnete užívať tento produkt si pozorne prečítajte zloženie obsahuje síce len prírodné látky ale aj na tie môže byť niekto alergický alebo intolerantný.

Viac hodnotení nájdete na http://brainactive.sk/#tab-hodnotenie

Hodnotiť článok

Post Author: Michal

Prosím pridajte komentár