Novoročné priania 5/5 (2)

Hodiny ukazujú 12:00 dve poháre so šampanským

Nový rok, už tradične začíname s rôznymi prianiami či predsavzatiami. Niekto chce zvýšiť svoj príjem. Iný (vrátane mňa 😉) chce zhodiť nejaké to kilo, ktoré pribudlo počas sviatkov na našej váhe. Ďalší sa chce zdravo stravovať a niekto zlepšiť svoj zdravotný stav.

Tieto priania majú pozitívny vplyv na vašu psychiku a dodávajú vám tak potrebnú nádej pre lepšie zajtrajšky a pokojný dnešok. Je potrebné si uvedomiť, že ak chcete aby sa tieto priania naplnili musíte sa naučiť správne si želať a tieto želania potvrdiť akciou.

Ako si správne želať

Niečo si želať sa môže zdať pomerne ako jednoduchá vec. No nieje to tak. Sám som si roky želal správne veci nesprávnym spôsobom a to malo neblahý dopad na môj život. Veci ktoré som si želal sa buď splnili, ale nesprávnym spôsobom, alebo sa nesplnili vôbec a naopak situácia sa ešte zhoršila.

Ak chcete aby sa vaše želania splnili dodržujte tieto 4 zásady:

1.zamerajte sa na to čo chcete nie na to čo nechcete

Toto je základ. Ak trpíte zdravotným problémom, želajte si veľa zdravia a prísunu pozitívnej energie, namiesto “chcem aby moja choroba zmizla”.

Ak chcete schudnúť prajte si krásnu sa štíhlu postavu namiesto ,,chcem zhodiť prebytočný tuk‘‘

2.pozor na pocity ktoré prežívate pri prianí

Veľa ľudí robí chybu v tomto bode. Teraz viete, že je dôležité zamerať sa na to čo chcete. Ale rovnako dôležité je aké pocity počas priania prežívate.

Ak si prajete veľa zdravia, ale vo svojom vnútri a myšlienkami ste stále zameraný na negatívnu energiu choroby ktorá vás trápi, tieto pocity vložíte do svojho priania, ktoré sa vám splní.

Vesmír (boh,budha,vyššie ja…..) nerozdeľuje čo chcete, splní vám všetko o čo požiadate. Pozitívne aj negatívne.

Takže pri prianí sa naladte na pozitívne myšlienky, spomente si na nejakú situáciu v živote, ktorá vo vás vyvolá pozitívne myšlienky a týchto myšlienok sa držte počas priania.

3.vykonajte akciu k splnení priania

Gratulujem. Prvé dve body máte úspešne zvládnuté. Teraz je potrebné ísť do akcie.

To znamená, že ak chcete mať napr. krásnu a štíhlu postavu či nabrať svalovú hmotu treba vášmu prianiu dopomôcť akciou.

V tomto prípade pravidelne cvičiť a dobre sa stravovať (prečítajte si Porazte obezitu, zlepšite psychiku)

4.vytrvajte

Aj keď sa vaše priania budú zdať v nedohľadne a nesplniteľné verte že ak si udržíte pozitívny prístup a budete dodržiavať tieto zásady, želaný výsledok sa skôr či neskôr dostaví. Nenechajte sa otráviť prvotným neúspechom a vytrvajte.

Motivačný citát

“Profesionál je iba amatér, ktorý to nikdy nevzdal”

Zhrnutie

Dodržiavaním týchto zásad sa môj život obrátil o 360 stupňou. Trvalo to rok kým som sa vyhrabal z finančných problémov. Počas tohoto rok som sa zmietal medzi pocity zúfalstva a nádeje, ale nikdy som neprestal veriť, že sa moje prianie splní.

Tieto 4 zásady fungujú aj pri plnení vašich snov či cieľov.

Ďakujem každému, kto si s porozumením prečítal tieto riadky. Verím, že budete dodržiavať tieto zásady a, že sa vám splnia všetky priania ktoré máte na srdci.

Prajem vám krásny nový rok, veľa zdravia, šťastia, rodinnej pohody a hojnosti.

Hodnotiť článok

Post Author: Michal

Prosím pridajte komentár