Ako vybrať ten najkrajší darček na valentína 0/5 (1)

14.február – Ďalší deň v roku kedy si lámeme hlavu, aký asi darček ju či jeho najviac poteší.

Dobrý pocit z nakupovania a dostávania darčekov, pramení ešte z dôb dávno minulých, keď boli ľudia nútený hromadiť veci.

Po prvé ich bolo nedostatok a po druhé čím viacej šikovných vecí človek mal tým bol jeho status v spoločnosti vyšší.

Dnes to máme omnoho ľahšie. Zapnete PC alebo zoberiete do ruky telefón, nájdete e-shop, ktorí potrebujete, vyberiete si z ponuky a po pár klikoch je tovar kúpený a odoslaný.

Vôbec nemôžme tvrdiť, že máme niečoho nedostatok. Práve naopak. Tvrdil by som, že všetkého je prebytok. A nieje to vždy k našej výhode.

Je obtiažne vybrať jednu vec spomedzi stovky ďalších. Keďže nášmu partnerovi by sa páčili všetky. Ako vybrať tú správnu?

Čítajte ďalej a dozviete sa pár tipov ako to zvládnuť v pohode a bez stresu.


Tip číslo 1

Sviečky, dve poháre vína, romantická večera

V naších mozgoch sa nachádzajú takzvané zrkadlové neuróny. Tie spôsobujú, že ak sa nám podarí s niekym sa “spojiť” máme pocit ako keby bol ten pravý. Akoby sme sa s ním poznali celý život.

Ku príkladu. Rozmýšľali ste prečo tie najdôležitejšie obchodné stretnutia sa konajú pri obede, alebo pri golfe. Áno presne tak. Ide o zrkadlenie.

Obidvaja účastníci stretnutia jedia. Vykonávajú rovnaké pohyby a podobne gestikulujú. Atmosféra je uvoľnenejšia a nastáva pocit bezpečia a obchod sa ľahšie uzatvára.

Takže romantickou večerou nikdy nič nepokazíte práve naopak. Ak si osvojíte výrečnosť a pár trefných komplimentov, po večeri vytiahnete ako bonus dokonalý darček, úspech je zaručený.

Čo tak pri kupovaní darčeka zostať pri téme zrkadlenia a kúpiť si spoločné spodné prádlo. Kvalitné a pohodlné. Skúste napríklad tento eshop: www.elka-underwear.sk . Majú kvalitné vecičky a teraz aj špeciálnu a limitovanú valentínsku kolekciu 2019.


Tip č.2

Bonboniéra v tvare srdca a kvety

Ako vybrať darčeky pre ženy

Niekedy je ťažké vybrať darček pre naše nežnejšie polovičky. Hlavne tak aby ste ju neurazili. Predstavte si, že jej kúpite krém proti vráskam. Hlavne keď prežíva krízu stredného veku.

Neviem myslím si že žien, ktoré by sa tomuto darčeku potešilo, bude ako šafránu.

Aj keď vám ho minulý týždeň ukazovala na internete aký je skvelý a veľmi by ho chcela, ale zdá sa jej príliš drahí. Nekupujte ho na valentína. Môžte jej ho kúpiť ale vo všedný deň.

No na valentína darček predstavuje vašu lásku k nej. Musíte ukázať svoje romantickejšie ja. Zapojte svoju predstavivosť a pamäť. Dajte si do kopy všetky spomienky na chvíle, ktoré vaša priateľka či manželka označili ako romantické.

Pekne ozdobená ruža, alebo iný obľúbený kvet vašej polovičke určite vyjasní úsmev na tvári. Ja obľubujem dovoz kvetou.

Skúste: www.kvetyprevas.sk

Celý deň sa tvárim, že nič a už keď to je na spadnutie zazvoní zvonček a tam kytica kvetou s venovaním. Nikdy nezabudnem na ten úsmev a smejúce sa oči mojej manželky.

Veľa žien obľubuje sladké dobroty.
Vôňa čokolády vyvoláva pocit radosti, zvyšuje sa obsah hormónov šťastia (endorfín, serotonín) v krvi.

Cítite sa pokojnejší, čiastočne vďaka endokanabinoidom, ktoré telo produkuje, keď jete čokoládu. (zdroj)

Takže z hľadiska psyhológie, krásnou a chutnou čokoládou sa nedá nič pokaziť. Samozrejme ak vaša pani či slečna nedrží prísnu diétu.

Ak ste milovníci čokolády musíte navštíviť tento web: www.chocolissimo.cz.

Na tejto stránke nájdete čokoládu od výmyslu sveta. Od čokoládového ovládača na playstation až po čokoládu z fotografie pre zamylovaných.

Fakt skvelá stránka ak chcete kúpiť chutnú a originálnu čokoládu, ktorá poteší každého/každú.

No a čo by to bol za valentín bez krásnej voňavky. Ženy potrebujú dobre vyzerať a pekne voňať. Veď ruku na srdce, kto sa neotočí za krásnou upravenou a voňavou ženou.

Ak ešte nemáte svoj obľúbený obchod s kvalitnými parfémami a výrobkami pre starostlivosť o pleť a líčenie navštívte tento profi web www.parfemy-elnino.sk


Tip č.3

Titánové hodinky na palube lietadla

Ako vybrať darček pre mužov

Je všeobecne známe že muži myslia prevažnú časť dňa na sex. Kúpou sexi spodného prádielka (sebe nie jemu 😉) neurobíte absolútne nič zlé. Skúste pozrieť na: iSEXshop.sk  , alebo 69shop.sk

Muži milujú hodinky. Aj James Bond nosí perfektné hodinky. Futbalové hviezdy nosia pekné a drahé hodinky.

A nehovoriac ani o hip hop-ovej scéne. Ja odjakživa snívam o titánových hodinách.

Čo nám mužom ešte nedá spávať okrem sexu a túžby všetko riadiť? Bezpečie nás a našich blízkych. Každý muž je naprogramovaný ako ochranca. Preto nás fascinujú zbrane a všetko čo k nim patrí.

O autách sa zmieňovať nemusím, ale nový volant či luxusné poťahy asi nebudú vhodný darček na valentína.

Muži tak isto ako ženy chcú dobre vyzerať a pekne voňať. Potešte ho dobrou voňavkou, alebo krásnym kúskom do jeho šatníka. Pekné kúsky nájdete napríklad na www.Budchlap.sk

Záver

Najdôležitejšie na deň sv.Valentína je byť s osobou, ktorú nadovšetko milujete. Pekným darčekom, venovaným romantickým spôsobom, prehĺbite a upevníte pocit lásky u svojho partnera.

Ešte donedávna som deň sv. Valentína neoslavoval a nekupoval som žiadne darčeky. Videl som ale na tvári mojej manželky taký ten pocit, že za nestojí ani za malý darček.

Snažil som sa jej vysvetliť môj pohľad na danú vec, ale aj keď povedala, že to chápem vždy tam bol vidieť náznak smútku.

Tak som sa rozhodol že predsa len pekný kvietok či príjemná voňavka je iba drobnosť za to všetko čo pre nás robí ako mama aj ako manželka.

PS: Nezabudnite svojmu partnerovi/partnerke prejavovať svoju lásku a vďačnosť tak často ako to len ide. A nie len na Valentína.

Hodnotiť článok

Post Author: Michal

Leave a Reply

Prosím pridajte komentár

  Subscribe  
Notify of